"Zwyciężyć depresję"

Poradnik lekarza psychiatry Waldemara Olecha

Zapisz się na newsletter prowadzony przez specjalistów z Zielonej Kliniki i pobierz poradnik podając swój adres e-mail.

Potwierdź subskrypcję

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Na przesłany adres otrzymasz link aktywacyjny zapis. Kliknij go by potwierdzić subskrypcję i otrzymać poradnik.

Prywatny ośrodek psychiatrii i psychoterapii
Natychmiastowy kontakt telefoniczny 24/7: 723 338 337

Życie na emigracji dla wielu Polaków wiąże się z wieloma trudnościami. Tęsknimy za rodziną, przyjaciółmi, językiem i po prostu za domem. Jesteśmy w innym miejscu, czujemy się przez to wyobcowani i odsunięci na boczny tor życia. Takie obciążenie psychiczne może spowodować wystąpienie lub nawrót chorób takich jak: depresja, nerwica, choroba afektywna dwubiegunowa. Nie rzadko złudną pomocą wydają się być różne używki (alkohol, leki, substancje psychoaktywne), od których w następnej kolejności się uzależniamy, co ma bardzo destrukcyjny wpływ na nasze życie.

Wielu z nas zastanawia się nad sposobem działania w powyższej sytuacji. Szukamy pomocy wśród lokalnych specjalistów, korzystamy z pomocy rodziny, która często też nie wie jak rozwiązać problem.

W Zielonej Klinice udzieliliśmy pomocy wielu cierpiącym na różne dolegliwości pacjentom, którzy przyjechali specjalnie do nas aby odzyskać równowagę i zdrowie psychiczne. Jesteśmy zdania, że leczenie psychiatryczne powinno odbywać się w odpowiednich warunkach, a kluczem do zdrowia jest dobry kontakt pomiędzy pacjentem a lekarzem czy terapeutą. Podstawą leczenia dolegliwości psychicznych jest psychoterapia, która jest zazwyczaj bardziej skuteczna, gdy jest prowadzona w języku ojczystym. Nic nie zastąpi leczenia stacjonarnego pod dozorem specjalistów, w bezpiecznym miejscu.

WAŻNA INFORMACJA: Zielona Klinika jest prywatną placówką leczenia psychiatrycznego, nie jest finansowana w ramach NFZ. Leczenie w naszym ośrodku jest płatne, dzięki czemu możemy utrzymać wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Nie oznacza to, że jako osoba mieszkająca poza granicą Polski, nie możesz skorzystać z naszych usług za darmo. Najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, skontaktować się ze swoją ubezpieczalnią i dowiedzieć, na jakich zasadach można mieć sfinansowane leczenie. Wielu z naszych pacjentów miało w pełni zrekompensowany finansowo koszt całego pobytu i leczenia w Zielonej Klinice.

Pamiętaj, że chęć leczenia jest pierwszym krokiem do sukcesu. Problem sam się nigdy nie rozwiąże. Pozwól nam sobie pomóc.

Natychmiastowy kontakt telefoniczny 24/7: 723 338 337

Poradnia
Nasza kadra
Techniki leczenia
Indywidualny Plan Terapeutyczny
Kroki do zdrowia

Nasza klinika