"Zwyciężyć depresję"

Poradnik lekarza psychiatry Waldemara Olecha

Zapisz się na newsletter prowadzony przez specjalistów z Zielonej Kliniki i pobierz poradnik podając swój adres e-mail.

Potwierdź subskrypcję

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Na przesłany adres otrzymasz link aktywacyjny zapis. Kliknij go by potwierdzić subskrypcję i otrzymać poradnik.

Prywatny ośrodek psychiatrii i psychoterapii
Natychmiastowy kontakt telefoniczny 24/7: 723 338 337

Dziękuję za zdrowie.

Janek, pobyt: Marzec 2016

Serdecznie dziękuję za opiekę i dobre porady ze strony Pana Doktora wraz z całym Personelem: specjalistami psychologami, psychoterapeutami, z miłym gronem pań pielęgniarek i pozostałych pracowników Zielonej Kliniki w Uniszowicach, którzy całodobowo czuwali nad nami i naszym zdrowiem w szczególności. Kochani ! Wyjeżdżam i proszę Was: czyńcie tak dalej… to wychodzi wam wspaniale !! Tutaj poznaliśmy również własną wartość. Myślenie o tym, co Tu i Teraz jest dla mnie nowym punktem wyjścia. W moim świecie wszystko będzie dobrze.

Grażyna, Podkarpacie, pobyt: wrzesień 2016

Dzięki pobytowi w Klinice wróciłam „STARA-NOWA” JA lalala  Polecam z czystym sumieniem.

Magda , Warszawa, pobyt: sierpień 2016

Byłam tu z powodu depresji dokładnie 4 tygodnie i 3 dni. Pierwsze dwa tygodnie były mocno ciężkie. Kolejny tydzień już lepszy. A czwarty bardzo dobry. Spotkałam wielu wartościowych i otwartych ludzi. Mam nadzieję, że wiele z tych znajomości zostanie mi na następne lata. Dostałam pomoc, której tylko pozazdrościć od personelu i współuczestników. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy pojawili się na mojej drodze tutaj, a wszystkim, którzy tu przyjadą życzę dużo optymizmu oraz wiary w to, że zdrowie jest na wyciągnięcie ręki.

Asia, Małopolska, pobyt: lipiec 2016

Byłam w Klinice Zielonej 2 tygodnie bez leków. Wszystkim polecam oderwanie się od rzeczywistości i na nowo odnalezienie siebie. Warunki doskonałe, personel kompetentny. Wszystkim serdecznie polecam.

Agnieszka , Pomorze, pobyt: lipiec 2016

pragnę bardzo podziękować panu doktorowi i całemu personelowi za to, że powróciłam do życia takiego jakie było kiedyś, przed chorobą. Było ze mną już bardzo źle i nie wytrzymywałam sama ze sobą, nie mówiąc o mojej rodzinie. Pobyt i leczenie w Zielonej Klinice to było dokładnie to czego było mi potrzeba w tym momencie. Nie mogłam dostać lepszego. Poznałam fantastycznych ludzi, wzmocniłam się, odzyskałam wiarę w lepsze jutro. Dziękuję.

pacjentka, centralna Polska, pobyt: maj 2015

Dzisiaj jestem bardziej otwarta, szczera, wyrozumiała, mniej nerwowa. Czuję spokój, radość, sympatię, przyjaźń. Dzisiaj wiem, że to była dobra decyzja, żeby podjąć leczenie odwykowe. Sam początek był bardzo ciężki. Ciężko było się otworzyć przed innymi pacjentami i personelem ale to pomogło. Czuję, że mam duże szanse do godziwego życia w trzeźwości. Trzeba mieć dużo uśmiechu dla siebie i innych, reszta przyjdzie sama.

Julia, Siedlce, pobyt: wrzesień 2013

Pobyt spełnił moje oczekiwania, wyjeżdżam w dużo lepszej formie.

Jerzy, Warszawa, pobyt: październik 2013

Po tym jak skończyło się moje małżeństwo myślałem, że moje życie nie ma już sensu. Dziękuję mojej rodzinie, że znalazła Zieloną Klinikę i okazało się, że jednak warto żyć. Dziękuję całemu personelowi.

Michał, Lublin, pobyt: sierpień 2013

Dzięki pobytowi stałem się aktywny fizycznie, w ostatnim dniu pobytu czuję się wyśmienicie. Jestem świadomy swoich słabości i nauczyłem się z nimi radzić. Pobyt spełnił moje oczekiwania bo jest bardzo dobry personel. Atmosfera domowego ogniska, profesjonalne podejście do terapii i pacjenta pani terapeutki Wandy; bardzo dobre i profesjonalne podejście pana doktora Waldemara do pacjenta – wrażliwość, zatroskanie, serdeczność. Tak trzymajcie.

Grzegorz, Lublin, pobyt: czerwiec 2013

Poza tym, że nie ma pralki dla pacjentów to wszystko super. No ale miedniczka zawsze się znalazła :D A najważniejsze, że odnalazłam sens bycia bez picia. Dzięki wspaniałej kadrze terapeutów. No i podziękowania zwłaszcza dla pana doktora Waldemara, za cierpliwość i troskę, którą bardzo było czuć.

Renata, Mazury, pobyt: lato 2014

Pobyt w pełni spełnił moje oczekiwania dlatego, że minęła depresja i dowiedziałam się od Pań terapeutek wielu rzeczy na swój temat o których nie miałam pojęcia. Opracowałam plan pracy na najbliższe dni. Wszystkie osoby, z którymi się zetknęłam w czasie mojego pobytu były bardzo serdeczne, miłe i uśmiechnięte.

Marta, Tomaszów, 45 lat, pobyt: luty 2013

Jesteście super!!! Dziękuję za życzliwość. Dobrze, że są takie miejsca, gdzie ludzie są w stanie zrozumieć chorobę jaka mnie dotknęła.

Mariusz, Oslo, 38 lat, pobyt: listopad 2012

Po pobycie wiem, że jest dobrze w 80%, reszta należy do mnie”. Po ćwiczeniach ustąpiły bóle kręgosłupa. Pojawiła się pozytywna postawa wobec życia, dobry nastrój. Wiem, że mogę sprostać zadaniom jakie niesie życie. Chyba teraz w mniejszej postaci widzę swoje problemy, mimo, że często do nich wraca. Najwięcej dała mi psychoterapia z panią Wandą, która dodawała mi sił i koiła moje nerwy. Pobyt spełnił moje oczekiwania – jest troska o pacjenta, wielka wytrzymałość personelu na maruderów jacy trafiają do kliniki. Jest poszanowanie prywatności i godności człowieka na życiowym zakręcie. Bardzo dziękuję, że ponownie pomogliście mi zregenerować siły i powrócić do wewnętrznej równowagi, bardzo dziękuję!!!

Krystyna, Pabianice, pobyt: lipiec 2013

Pobyt spełnił moje oczekiwania. Odnalazłam siebie i odzyskałam siłę do życia. Rozumiem i zrozumiałam sens istnienia. Przemiła atmosfera i ludzie :)

Daria, Gdańsk, 20 lat, pobyt: grudzień 2012

Pobyt tutaj dał mi więcej niż oczekiwałem. Ku mojemu zaskoczeniu terapia nie tylko skupiała się na problemie abstynencji i sposobów jej utrzymywania ale była szersza i dotyczyła właściwie całego mojego życia. Dziś trzeźwość/zdrowienie traktuję jako filozofię życia.

Damian, Katowice, pobyt: wrzesień 2013

Serdecznie polecam dr Waldemara Olecha i jego klinikę, to cudowne miejsce żeby odzyskać psychiczną równowagę.

Elżbieta, 49 lat

Jeśli masz problemy psychiczne przyjedź jak najszybciej do Zielonej Kliniki. Mi tu pomogli, pomogą i Tobie.

Dariusz, 31 lat

Takiego miejsca szukałem! Próbowałem wielu terapii ale dopiero dr Olech zrozumiał mój problem i pomógł mi wrócić do zdrowia.

Artur, 42 lat

Pełen profesjonalizm, świetna opieka, polecam tą placówkę.

Ania, 26 lat, pobyt: kwiecień 2014