Prywatny ośrodek psychiatrii i psychoterapii
NATYCHMIASTOWY KONTAKT TELEFONICZNY 24/7: 723 338 337

Jeśli chcesz odzyskać zdrowie i dojść do siebie, znaleźć równowagę psychiczną oraz nabrać dystansu i siły na przyszłość, to dobrze trafiłeś. Zielona Klinika jest miejscem przyjaznym i otwartym, w którym znajdziesz pomoc. Naszą misją jest uzyskanie najlepszych rezultatów w szybkim czasie, dzięki indywidualnemu prowadzeniu pacjenta. Dowiedz się więcej o Indywidualnym Planie Terapeutycznym.

Czas leczenia, jego rezultat i zdrowie pacjenta są dla kadry Zielonej Kliniki najistotniejszym miernikiem sukcesu oraz tym, co wyróżnia naszą placówkę na tle innych. Mając na uwadze potrzeby naszych pacjentów, stworzyliśmy miejsce w którym:

 • pacjent jest indywidualnie prowadzony;
 • osiągamy wysoką skuteczność dzięki autorskiej metodzie leczenia, polegającej na indywidualnym i starannym doborze kombinacji leków do stanu zdrowia pacjenta;
 • lekarz psychiatra określa stan zdrowia pacjenta i czuwa nad procesem leczenia;
 • postawiliśmy na Twój rozwój osobisty uzupełniając przy tym nasz bogaty program zajęć o dodatkowe formy aktywności, dzięki czemu czas spędzony w Zielonej Klinice będzie wykorzystany efektywnie;
 • w razie potrzeby nasi pacjenci mogą korzystać z konsultacji lekarzy specjalistów innych dziedzin medycyny;
 • nie ma drzwi zamkniętych na klucz, Zielona Klinika jest miejscem otwartym.

Decydując się na leczenie w Zielonej Klinice zastaniesz komfortowe i wygodne warunki pobytu. Wnętrze budynku jest nowoczesne, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt medyczny, siłownię, przestronną jadalnię i eleganckie pokoje. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Dysponujemy siedmioma pokojami dwuosobowymi, dwoma pokojami trzyosobowymi, jednym apartamentem, jedną monitorowaną salą detoksykacyjną wyposażoną w łóżka szpitalne, aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę (pacjenci mogą w razie potrzeby korzystać także z własnej żywności), salą do ćwiczeń i kinezyterapii, salą telewizyjną, salą terapii z biblioteczką dostępną dla pacjentów, biblioteką tematyczną, salą konferencyjną, gabinetem zabiegowym oraz lekarskim. W budynku znajduje się także winda. Sam budynek otoczony jest pięknym i dużym ogrodem, przez który płynie strumyk. Czas leczenia w Zielonej Klinice, jest również czasem relaksu i wypoczynku.

Zielona Klinika to nie tylko luksusowy budynek, ogród i zaplecze w postaci sprzętu medycznego. Tworząc ofertę leczenia, bardzo duży nacisk postawiliśmy na doświadczoną oraz pomocną kadrę, która czuwa nad skutecznością leczenia, wygodą oraz bezpieczeństwem naszych pacjentów. Jesteśmy głęboko przekonani, że w człowieku drzemie wiele możliwości do tego, by żyć dobrze. Dlatego tak bardzo skupiliśmy się na psychoterapii. Prowadzimy indywidualne sesje z pacjentami oraz zajęcia grupowe. Tak zintensyfikowany program ma wpływ na szybkość zdrowienia.

Działamy legalnie. Jako Centrum Medyczne jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych przez Wojewodę Lubelskiego pod numerem 000000137339

Jeśli masz niepokojące obawy o swoje zdrowie psychiczne lub zauważyłeś je u bliskiej Ci osoby, nie zwlekaj z kontaktem. Wiemy, że chorzy wielokrotnie przeglądają Internet w celu szukania pomocy, wertując strony internetowe ośrodków psychiatrycznych oraz portale tematyczne dotyczące chorób psychicznych. Nie warto tracić czasu. Problem nigdy sam się nie rozwiąże a ucieczka od niego może przynieść negatywne konsekwencje. Trafiając do nas, nie będziesz już musiał krążyć od lekarza do lekarza. Pamiętaj, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Lepiej leczyć wcześniej niż późno. Lepiej późno, niż wcale. Nigdy nie jest dla Ciebie za późno. Pozwól nam sobie pomóc.

Natychmiastowy kontakt telefoniczny 24/7: 723 338 337

O Klinice
O Klinice
O Klinice
O Klinice
O Klinice

NASZA KLINIKA

 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika

  "Zwyciężyć depresję"

  Poradnik lekarza psychiatry Waldemara Olecha

  Zapisz się na newsletter prowadzony przez specjalistów z Zielonej Kliniki i pobierz poradnik podając swój adres e-mail.