Prywatny ośrodek psychiatrii i psychoterapii
NATYCHMIASTOWY KONTAKT TELEFONICZNY 24/7: 723 338 337
Składam serdeczne podziękowanie całemu personelowi " Zielonej Kliniki", a w szczególności panu doktorowi W. Olechowi za profesjonalną pomoc farmakologiczną. Pani Beatko, pani Kasiu nigdy Was nie zapomnę. Przyjazd do Was był jedną z najlepszych decyzji jaką w życiu podjęłam. W końcu jestem uśmiechnięta, a to zawdzięczam Wam " Zielona Kliniko". Marta Nie., Wiek: 59 lat. Pobyt: grudzień 2022

- Marta Nie., Wiek: 59 lat, Tarnów, Pobyt: Grudzień 2022

Bardzo dziękuję za wszystko. Jestem zakochana w Klinice, to miejsce ma szczególną atmosferę. Bądźcie zawsze, to cudowne mieć takie miejsce w razie czego <3

- Marzena,

Jesteście cudowni. Nigdy się nie zmieniajcie.

- Maria, Monachium,

Dziękuję każdego dnia, że udało mi się trafić w takie miejsce, gdzie wreszcie poczułam się zrozumiana, zaopiekowana, uszanowana. Poczułam, że warto poprawić swoje marne życie, które co tu nie mówić, po prostu marnowałam na własne życzenie. Pytania, które usłyszałam skierowały moje myśli na zupełnie inne tory. Warto było. Teraz jestem wdzięczna za każdy dzień i wiem, co zależy ode mnie, a na co wpływu nie mam. Życie jest prostsze. Dziękuję wszystkim z Zielonej Kliniki, jesteście wyjątkowi.

- Dorota,

Personel zawsze był życzliwy i gotowy do pomocy, to chyba największy atut Zielonej Kliniki. No i ten ogród... Doskonałe miejsce na powrót do zdrowia.

- Ewa, Wiek: 56 lat,

Pełen profesjonalizm, świetna opieka, polecam tą placówkę.

- Ania, Wiek: 26 lat,

Jeśli masz problemy psychiczne przyjedź jak najszybciej do Zielonej Kliniki. Mi tu pomogli, pomogą i Tobie.

- Dariusz, Wiek: 31 lat,

Serdecznie polecam dr Waldemara Olecha i jego klinikę, to cudowne miejsce żeby odzyskać psychiczną równowagę.

- Elżbieta, Wiek: 49 lat,

Kiedy tu przyjechałem myślałem, że życie mnie już niczym nie zaskoczy. Jak bardzo się myliłem … Z dnia na dzień odkrywałem w sobie pokłady siły i nadziei na lepsze jutro. Zrozumiałem, że pomimo wielu niepowodzeń życie może mnie pozytywnie zaskoczyć. Wyruszam w nową drogę już bez depresji.

- Tomasz, Pobyt: listopad 2015

Po latach ciemności i zwątpienia wreszcie w moim życiu zaświeciło słońce. Po dwóch tygodniach pobytu w bardzo miłej atmosferze wracam by rozpocząć nowy rozdział w moim życiu. Za pomoc i wsparcie całemu personelowi dziękuje.

- Krystian, Niemcy, Pobyt: sierpień 2015

Serdecznie dziękuję Dr Olechowi za prawidłową diagnozę i odpowiednie leczenie farmakologiczne, cudownej terapeutce pani Joasi za wydobycie ze mnie emocji i wzruszeń, o których zapomniałam, całemu personelowi za serdeczność i ciepło. Dzięki Wam czułam się u przyjaciół.

- Lucyna, Warszawa, Pobyt: czerwiec 2016

Dziękuję za pobyt. Nie wiem od czego zacząć. Zacznę od początku. Zjawiłem się tu z powodu nerwicy. Najpierw mnie oszukali w Poznaniu, że leczą nerwice, ale to nie była prawda i postanowiłem przyjechać stamtąd do Zielonej Kliniki. Tu mi pomogli normalnie funkcjonować i wyprowadzili mnie na prostą. Dziękuję całej kadrze ludzi co tu pracuje a w szczególności p. Waldemarowi i terapełtce Asi. Dzisiaj wracam do życia mocniejszy. Dziękuję.

- Adam, Jelenia Góra, Pobyt: Czerwiec 2016

Pragnę bardzo mocno podziękować personelowi Zielonej Kliniki za opiekę i leczenie. Mój 6-tygodniowy pobyt w Klinice zmienił mój tok myślenia. Dziękuję za odpowiednie dobranie lekarstw przeciwdepresyjnych. W szczególności chciałbym podziękować Pani Jagodzie i Pani Monice K. Pani Jagodo, dzięki Pani terapii wzmocnił się mój system własnej wartości i poziom samooceny jak i pewność siebie. Dawno nie czułem się tak silny jak teraz. Pani Moniko dziękuję za wszystkie treningi. Dzięki Pani zajęciom przypomniałem sobie to jedyne wspaniałe uczucie po-treningowe. Dziękuję za wskazanie mi drogo poprzez aktywny tryb życia. Dziękuję z całego serca za ciepłą atmosferę, przyjazny i życzliwy personel. Ciężko jest wyjeżdżać, ale trzeba.

- Krzysztof, Szczecin, Pobyt: 27.01.2016 - 08.03.2016

Podziękowanie! Serdecznie dziękuję całej Klinice za opiekę i terapię mojej osoby. Dziękuję Panu Doktorowi – jest the best! Poznałam tutaj wspaniałych ludzi, wspaniałych terapeutów i lekarzy. W końcu stanęłam na nogach, a przyszłam jak „BIEDRONKA” – w sumie na kolanach, z myślami samobójczymi i natłokiem myśli. Cieszę się, że w końcu dobrano mi takie leki, które DZIAŁAJĄ! Nie mam ani górek ani dołków – w sumie to nawet nie wiem co jest GORSZE!!! Bo jeden i drugi stan nie daje mi żyć. Teraz jest DOBRZE – NORMALNIE – POZYTYWNIE! Teraz gdy wychodzę czuję się SOBĄ – prawdziwa Kingą jaką pamiętam przed zaostrzeniem się choroby dwubiegunowej! Cieszę się, że w tak dobrym stanie i z taką ogromną nadzieją w sercu mogę wrócić do mojej rodziny. Wiem co mnie boli, co jeszcze mam do zrobienia – w końcu dopiero teraz wiem kim jestem i co chcę! Jestem zdecydowanie na tak – jestem na tak na życie! Na rozwój siebie i na kontynuację mojej terapii po wyjściu z Ośrodka. Bardzo pomogłaś mi KLINIKO! Jesteście wspaniali! Gorąco dziękuje i polecam!

- Kinga, Śląsk, Pobyt: kwiecień 2016

Nie wiem co zrobiliście z moją mamą ale wyszła od Was jako zupełnie nowy człowiek. Jest pełna energii, ma masę planów który od razu zaczyna realizować. Nie widać po niej nawet cienia depresji. Jesteście cudotwórcami! Będę Was polecać wszędzie. Dziękujemy za zdrowie! :)

- Kamila/ Maria, Wiek: 59 lat, Kraśnik, Pobyt: grudzień 2016

dziękuję wszystkim, których tu spotkałam. dzięki wspaniałej grupie przypomniałam sobie jak ważny jest kontakt z ludźmi. dzięki terapeutom mogłam uczyć się żyć na nowo. a dzięki lekarzowi dałam radę to wszystko ogarnąć. Nie mam przekonania czy teraz bym w ogóle była na świecie gdyby nie Zielona Klinika. A teraz wiem, że warto żyć. dziękuję.

- Magda, Wiek: 34 lat, Wielkopolska, Pobyt: jesień 2017

Rewelacyjna klinika w której można odzyskać energię i spokój. Dr Olech najlepszy w swoim rodzaju lekarz. Świetnie dobiera leki i ma dość specyficzne podejście do pacjentów. Leczy ludzi w bardzo złym stanie i wyciąga ich z dużego bagna. Pani Monika fizjoterapeutka bardzo profesjonalnie prowadzi ćwiczenia. Personel bardzo przyjazny - mocna strona klinik oprócz jednej osoby. Obcesowa niepomocna, słucha tylko siebie i lekceważy pacjentów. Jedyny minus tej kliniki.

- Kalina, Wiek: 28 lat, Warszawa, Pobyt: luty 2018

Mój 6 tygodniowy pobyt w Klinice oceniam raczej pozytywnie, osiągnęłam swój cel to jest dla mnie najważniejsze, a to że były i złe chwile to było wpisane w ryzyko - ludzie tworzą atmosferę złą lub dobrą... Poznałam wiele wartościowych osób i z tego się cieszę. Chcę podziękować bardzo personelowi, pielęgniarki cudowne zwłaszcza obie Panie Basie - kobiety z "jajami" takie lubię do tańca i do różańca , Pani Ania - ciepła, serdeczna niczym Anioł zawsze można było usiąść pogadać, pośmiać się czy popłakać, a to bardzo ważne. Pan doktor Waldemar Olech niezły z niego analityk, bardzo specyficzny dlatego też dostał odpowiednią ksywę od naszej ekipy dr House - bardzo do niego pasuje. Pani Beata K. moja terapeutka - cóż... muszę powiedzieć, że trafili w dziesiątkę przydzielając moją osobę dla akurat tej terapeutki! Chwała wam za to, tylko szkoda, że tak mało czasu miałam, by razem współpracować. Gdybym tylko mogła to zabrałabym Panią Beatę tu gdzie mieszkam wówczas miałabym dużo czasu by wskoczyć na "prawidłowe tory". Pani Beato wielkie dzięki za otwarcie mi oczu na pewne sprawy i w ogóle, że mogłam Panią poznać! Takich osób jak Pani nie jest wiele na tym świecie tym bardziej żal mi było wyjeżdżać. Pani Asiu, Panie Igorze również Wam dziękuję za wspólne zajęcia. Wiem, że czasem byłam nieznośna i za to przepraszam ale psychorysunek działa na mnie jak płachta na byka i już zawsze jak zobaczę ten koszyk z kredkami to mnie wyniesie na drugą orbitę, taka już jestem.... Relaks też nie był moją super stroną ale miło było w ni uczestniczyć. Pani Moniko K. jest Pani super w tym co robi - tak trzymać. Jedynie żałuję, że ze względu na uraz mojej ręki nie mogłam dalej ćwiczyć. Pani Ewa przemiła, ciepła osoba. Jest kilku "kierowników zamieszania" więc ich sobie daruję bo musiałabym pisać niemiłe rzeczy, a i się już nie chce. Drodzy Państwo więcej spójności w waszych wypowiedziach do pacjenta, komunikacja między wami jeszcze zawodzi ale macie czas by to zmienić na lepsze czego wam szczerze życzę. Pozdrawiam wszystkich !!!! Co do wyposażenia to proszę pomyślcie o pralce, każdy narzeka, a wy dalej nic z tym nie robicie.

- Ola N., Wiek: 42 lat, Olsztyn, Pobyt: kwiecień 2018

wszystko bdb. super miejsce, super ludzie. można poczuć się całkiem bezpiecznie i komfortowo. dobry poziom terapii. tylko pralki brak.

- Ania, Wiek: 44 lat, Norwegia, Pobyt: 2018

Rok 2019 zaczęłam od leczenia depresji, którą cierpiałam już 10 lat. Przyjechałam do Zielonej Kliniki z USA i nie żałuje ani jednego spędzonego tu dnia. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z podobnymi problemami, tutaj na nowo odzyskałam wiarę w siebie oraz uśmiech na każdy kolejny dzień. Terapeuci nie dość, że mają ogromną wiedzę, to sposób przekazu odnosi rewelacyjne skutki. Zielona Klinika to wyśmienita kadra specjalistów, ciepła rodzinna atmosfera, troska o pacjentów i świetne warunki mieszkalne. Nie zwlekajcie z przyjazdem do Zielonej Kliniki. Nina z Chicago

- Janina, Wiek: 50 lat, Chicago, Pobyt: 1-2019

Klinika uratowała moje życie i pomogła przetrwać mojej rodzinie. Jakbym tu nie trafił to już pewnie by mnie nie było. Nikomu nie życzę tego co mnie spotkało, depresja to coś strasznego. Dobrze, że jest takie miejsce jak Zielona Klinika.

- Artur, Poznań, 48 lat, pobyt: wiosna 2019, Wiek: 48 lat, Poznań, Pobyt: wiosna 2019

Zdecydowanie polecam.Odbylem leczenie 5tygodniowe i jestem bardzo zadowolony.Podejscie do kazdego pacjenta indywidualne na wysokim pozimie.Personel bardzo mily i zawsze pomocny.Pozdrawiam Pania Basię ktora jest zawsze uśmiechnięta bardzo uprzejma niosaca cieplo i dobro. Wszystkim bardzo dziekuje jeszcze raz i jestem wdzieczny. Jarek

- Jarek, lubelskie, Pobyt: 2019

byłam, widziałam, doświadczyłam, przeżyłam. i co więcej - teraz jest mi lepiej. wiem, że to w dużej mierze dzięki pobytowi w Zielonej Klinice. kiedy tam trafiłam byłam strzępkiem człowieka, nerwica prawie mnie zniszczyła do cna. dzięki pomocy terapeutów i lekarzy stanęłam na nogi i zrozumiałam jak dbać o siebie i swoje życie. cudowne pielęgniarki, które zawsze umiały się pochylić z cierpliwością nade mną, mimo, że nie byłam miła. lekarze, którzy wiedzą co to skuteczne leczenie - zdecydowany Pan Doktor i dociekliwa Pani Doktor. Terapeuci, którzy potrafili odkryć mi to co ważne. dziękuję Wam wszystkim. z całego serca. Ela

- Elżbieta, Wiek: 54 lat, Śląsk, Pobyt: wiosna 2019

Wspominam czas spędzony w klinice jako fantastyczny. Chłonęła każdą minutę pobytu, uczestniczyłam we wszystkim co mi oferowano. Pan Doktor nadmiernie przejęty jest dobrem pacjenta , nawet kosztem siebie. Bezustannie skupiony jest na pomocy każdej odrębnej jednostce. Opieka psychologiczna ,jest ciepła i bardzo empatyczna. Jak i oczywiście skuteczna. Pielęgniarki - bez przesady , muszę przyznać przemiłe i opiekuńcze. Pani Monika , ichniejsza fizjoterapeutka - fantastyczna ciepła osoba - ale co ważniejsze , kapitalnie dobiera ćwiczenia dla każdego i troszczy się o zdrowie fizyczne poszczególnych pacjentów. Był to czas wyłącznie dla mnie. Bez trosk życia codziennego. Polecam każdemu na świecie tego typu reset- czy chory czy nie. Pozdrawiam Krystyna

- Krystyna, Wiek: 45 lat, Katowice, Pobyt: sierpień 2018

Pozdrawiam serdecznie cały zespół Zielonej Kliniki z doktorem Waldemarem na czele i moją terapeutkę Panią Jagodę .Trudno uwierzyć ,ze mijają 3 lata od mojego drugiego pobytu u Was,a dzięki Wam ,to są lata normalnego funkcjonowania ,cieszenia się Życiem ,a Ci którzy mnie pamiętają ,wiedzą w jakim stanie do Was trafiłem . Dziękuje ❤️ Pozdrawiam serdecznie Radek

- Radek, Wiek: 47 lat,

wielkie szczęście, że do Was trafiłam, choć rodzina musiała sporo się napracować, żeby mnie namówić. byłam wykończona psychicznie, bałam się i nie miałam już nadziei na lepsze życie. na początku nie rozumiałam co ja tam robię, a po kilku dniach okazało się, że może być lepiej, zaczęłam spać, jeść, powoli wyszłam do ludzi. cała grupa była fantastyczna, wreszcie mogłam rozmawiać o sobie otwarcie i znalazłam zarozumienie. lekarze dobrze dobrali leki, terapeuci nauczyli wiele, dużo zrozumiałam. panie pielęgniarki są kochane. od wyjścia powoli porządkuję swoje życie, może wiele się nie da zmienić, ale przynajmniej inaczej na to patrzę. dziękuję Wam kochani z całego serca.

- Marzena, Wiek: 49 lat, Kielce, Pobyt: wakacje 2019

Serdeczne podziękowania wszystkim Członkom Zespołu Kliniki, Panu Doktorowi, Paniom Psychoterapeutkom, Paniom Pielęgniarkom i wszystkim pozostałym Osobom za pełen profesjonalizm w leczeniu i opiece nade mną. Dzięki pobytowi w Klinice stanąłem wreszcie na nogi. Atmosfera tam panująca jest przemiła. Leczenie na najwyższym poziomie. Okolica - urokliwa. Cisza, spokój. zdała od zgiełku miasta. Można się wyleczyć, wypocząć, uspokoić, wiele przemyśleć i ładując baterie powrócić pełnym energii do codziennego życia

- Hubert, Wiek: 46 lat, Pobyt: wakacje 2020

Dziękuję za zwrócenie mi mojego życia

- Dorota, Wiek: 57 lat, Pobyt: 2020

Byłem u Pana 8 lat temu Miałem bardzo silna depresje ,myślałem tylko jak nie żyć Pan doktor przez dwa tygodnie pobytu w klinice postawił mnie na nogi Minęło 8 lat depresja nie wróciła Uświadomił mnie ze muszę zażywać do końca życia lekki Minęło 8 lat i nigdy depresja nie wróciła Jeżeli ktoś jest naprawdę chory musi zażywać lekki Pan Waldemar uratował mi życie Taka jest prawda ludzie piszą totalne bzdury ze mogą wyjść bez leków Można popełnić samobójstwo U Pana Waldemara w klinice czułem się bardzo dobrze Czułem się jak w hotelu a nie w szpitalu psychiatrycznym Dla mnie jest fachowcem najwyższej klasy

- Jurek,

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NASZA KLINIKA

 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika
 • Zielona Klinika

  "Zwyciężyć depresję"

  Poradnik lekarza psychiatry Waldemara Olecha

  Zapisz się na newsletter prowadzony przez specjalistów z Zielonej Kliniki i pobierz poradnik podając swój adres e-mail.